Story of the palace

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

rpg real

Informatii generale Hmrwel10
Bun venit pe Story of the palace.Este un forum rpg , dedicat seriei ,,Harry Potter" scrisa de J.K.Rowling.Fie ca abia va-ti inregistrat sau nu , speram sa va simtiti bine alaturi de noi si sa fiti activi.Vrem sa facem acest forum o comunitate mare , dar nu putem fara ajutorul vostru.Pentru orice nemultumire sau idee legata de imbunatatire este bine-venita , scrieti la sectiunea speciala daca aveti ceva de spus.In rest distractie placuta si spor la postat!

Informatii generale Hmrhou10 Informatii generale Gryffi11
0 puncte
Informatii generale Huffle10
0 puncte
Informatii generale Untitl10
0 puncte
Informatii generale Ravenc10
30 puncte

Informatii generale Hmrcbo10

Informatii generale Hmrsta12
Administrators
Informatii generale Tumblr11
Moderators
Informatii generale 600ful10

2 participanți

    Informatii generale

    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Informatii generale Empty Informatii generale

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Mier Sept 28, 2011 6:57 am

    Deci , la indemnul administratorilor am facut acest topic.Este vorba despre cateva informatii , generale.
    #In primul rand , uniforma este obligatorie (cum este si in film sau cartea scrisa de J.K.Rowling)
    Uniforma
    #Fara sortare , nu puteti face nimic si vrem ca sortarea sa fie facuta cu seriozitate , nu in batjocura.
    #In al doilea rand , la fisa personajului unul dintre admini , o va verifica si daca este in regula va muta topicul la ,,Personaje Acceptate " , daca nu este in regula , va vor anunta ce trebuie sa mai completati.Nu puteti posta in rpg , daca fisa nu este la persoanje acceptate.
    #Si de la profesori am pretentii , nu doar de la elevi/studenti.Profesorii in primul rand trebuie sa aiba peste 20 de ani totusi , nu vrem profesori adolescenti.Daca tot sunteti profesori , purtativa ca atare nu va manifestati(in ore ma refer) ca si un adolescent.Predati , nu puneti intrebari doar sa dati puncte aiurea.Va rog , daca tot va faceti profesori ,purtati-va ca atare in timpul orelor , in afara lor nu ma bag acolo este traba voastra si postati macar odata la doua,trei zile lectile.
    #Legat de profesori mai am cateva chestii.Vreau ca notele sa fie date de la 1 la 10 , pe merit nu asa aiurea si notele +punctele vor fi trecute la cancelarie , sectiunea cataloage la ora respectiva , cand incheiati o lectie , anuntati un admin sau moderator sa va inchida topicul respectiv si dupa ce primiti si temele treceti notele si punctele , dar toate odata de la ora respectiva va rog , nu modificati de nu stiu cate ori ca bagati in ceata adminii.

    Cam atat deocamdata , mai verificati si pe aici ca se mai pot schimba sau adauga unele lucruri.
    Alicia Cromwell
    Alicia Cromwell
    Head master
    Head master


    Mesaje : 39
    Data de inscriere : 24/09/2011
    Reputatie : 0
    Varsta : 30
    Localizare : London

    Informatii generale Empty Re: Informatii generale

    Mesaj Scris de Alicia Cromwell Mier Sept 28, 2011 10:28 am

    Dupa cum probabil ati observat,la profil aveti stare de relatie. Vreau sa va comunic ca este strict doar pentru personaj. Adica de exemplu personajul vostru este in relatie cu[,] cutarescu,puneti acolo la stare de relatie.
    NU ESTE VALABILA SI PENTRU PERSOANA DIN SPATELE PERSONAJLUI.
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Informatii generale Empty Re: Informatii generale

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Joi Sept 29, 2011 7:30 am

    #Dupa ce va faceti sortarea , intrati in profil si acolo aveti campul ,,House" va puneti casa la care sunteti.
    #Puteti sa va inscrieti la ce ore vreti , nimeni nu are treaba cu voi , dar daca o faceti si mergeti la ea.

    Continut sponsorizat


    Informatii generale Empty Re: Informatii generale

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Sept 16, 2024 12:06 pm