Story of the palace

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

rpg real

Kiss my lips and drink the poison ! Hmrwel10
Bun venit pe Story of the palace.Este un forum rpg , dedicat seriei ,,Harry Potter" scrisa de J.K.Rowling.Fie ca abia va-ti inregistrat sau nu , speram sa va simtiti bine alaturi de noi si sa fiti activi.Vrem sa facem acest forum o comunitate mare , dar nu putem fara ajutorul vostru.Pentru orice nemultumire sau idee legata de imbunatatire este bine-venita , scrieti la sectiunea speciala daca aveti ceva de spus.In rest distractie placuta si spor la postat!

Kiss my lips and drink the poison ! Hmrhou10 Kiss my lips and drink the poison ! Gryffi11
0 puncte
Kiss my lips and drink the poison ! Huffle10
0 puncte
Kiss my lips and drink the poison ! Untitl10
0 puncte
Kiss my lips and drink the poison ! Ravenc10
30 puncte

Kiss my lips and drink the poison ! Hmrcbo10

Kiss my lips and drink the poison ! Hmrsta12
Administrators
Kiss my lips and drink the poison ! Tumblr11
Moderators
Kiss my lips and drink the poison ! 600ful10

2 participanți

    Kiss my lips and drink the poison !

    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Joi Sept 29, 2011 12:06 pm

    ~ Joi , ora 22 : 30 , prima zi de şcoală , imediat după ce elevii au mers în camerele lor , furtună .

    Privat ! ~


    Îşi trecu mâna prin părul roşcat şi trase aer în piept . Se bucura că totul se încheiase în sfârşit , având acum timp , să - şi vadă de treburile ei . Intră în bibliotecă şi paşi o purtară spre Sectorul Interzis . Cel puţin era interzis pentru elevi , dar nu şi pentru ea . Îşi aminta cu drag câte tâmpenii făcea şi de câte ori folosise pelerina invizibilă pentru a se strecura seara aici , după diferite cărţi . Zâmbi nostalgic . Probabil prima zi de şcoală îi adusese amintirea anilor trecuţi , când ea era doar o puştoaică ce se străduia să fie cea mai bună în totul . Şi reuşise . Iar acum iat - o aici , unde îşi dorise de când devenise elevă să ajungă . Profesoară . Se aşeză pe un scaun , asta după ce - şi luă o carte despre magia neagră şi începu să citească , chipul ei fiind mângâiat de lumina blândă din şemineul de lângă ea . Câteva şuviţe îi cădeau pe obrajii roşiatici , făcând - o să arate fermecător .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Joi Sept 29, 2011 12:14 pm

    Se plimba plictisit pe holurile destul de pustii in acea seara.Patrula din nou , doar trebuia sa pastreze ordinea si alea alea , fiind destul de asupru si dur daca vroia.Saluta profesorii pe langa care trecuse si isi continua drumul spre biblioteca.Privea in jurul lui, gandindu-se la copilarie.Da , majoritatea defapt toata copilaria sio petrecuse pe acele holuri si cate prostii facuse...inca se mirase ca Dumbledore nu il exmatriculase.Amuzat , pasi in biblioteca care era in semi-intuneric si merse direct la sectiunea interzisa.Privi in jur.Se pare ca nu era singurul care nu avea somn la acea ora.Apropiindu-se cu pasi lenti si silentiosi spre tipa , o recunoscu repede.Se propti cu coatele de spatarul scaunului , citind in gand cartea din mana fetei , defapt titlu si cam atat , restul nu prea ii pasa.
    -Bau.ii sopti la ureche , avand pe chip un zambet al naibii de fermecator si amuzat in acelasi timp.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Joi Sept 29, 2011 12:37 pm

    Se făcu mai comodă pe fotoliu , strângându - şi picioarele sub ea , roba neagră acoperindu - se trupul micuţ . Îşi dădu părul de pe chip , continuând să citească în timp ce începuse să se joace cu o suviţă roşcat . Se vopsise de curând , cam cu o săptămână în urmă şi putea spune că arata superb , ca întotdeauna de altfel . Tresări când auzi acel " Bau " şi - şi întoarse privirea groaznic de inumană - căci ochii ei aveau o culoare ciudat de fermecătoare între un verzui asemeni smaraldului şi un albastru de gheaţă - spre el , zâmbind fermecător .
    " Bau şi ţie , străine ! " murmură amuzată , şi trase aer în piept , lăsând cartea pe picioare .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Joi Sept 29, 2011 12:44 pm

    -Au ca straine.spuse amuzat si o saruta scurt pe obraz.
    Se aseza pe fotoliul din fata ei zambind calm si fermecator , fara sa o scape din privi macar o secunda.
    -Ce faci straino?Nu te-am mai vazut de un secol si jumatate.spuse privind-o intens.
    Da se vopsise si intodeauna ii placuse cum ii statea roscata , o facea sa para mai inocenta , desi fata era a dracu cand vroia.O privi mai atent , nu putea sa distinga nimic din cauza robei si lucru asta il scotea din sarite.Ofta prelung , cat pentru el si se facu mai comod privind in jur.Nu se schimbase prea multe pe acolo de cand pelcase el si ii placea acel lucru , doar avea atat de multe amintiri in acel loc.Ochii lui de un caprui spre negru , spre multumirea lui nimeni nu il putea citea , continua sa analizeze locul , in timp ce astepta raspunsul fetei.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Joi Sept 29, 2011 1:00 pm

    Zâmbi dulce când o sărută pe obraz , urmărindu - l cu privirea . Închise cartea , lăsând - o pe masă şi trase aer în piept , fiindu - i cald . Era aproape de şemineu , iar roba nu era prea subţire , căci vremea se răcise considerabil .
    " Tu vorbeşti ? Ai uitat de mine , trădătorule " , spuse şi îl scoase limba . Se ridică şi - şi dădu roba jos , rămânând într - o poreche de blugi negri , un maieu alb ce îi punea în evidenţă formele bine conturate şi o cămaşă albastră în carouri . Se aşeză la loc şi îl privi printre genele negre şi mari , ce - i încadrau cu delicateţe ochii . Îşi trecu limba peste buze , simţindu - le uscate şi se aşeză mai bine pe fotoliu , sprijinindu - şi spatele de spătarul moale .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Joi Sept 29, 2011 10:59 pm

    -Eu?ti se pare...spuse privindo.
    Mda , fata vrea sa il omoare mai ales ca isi dadu jos roba.O privea si isi musca involuntar buza inferioara observandu-i formele bine definita.Isi pastra moaca relaxata ,defapt in interiorul lui firbea si urla ca vrea sa se futa.Isi scutura capul ridicandu-se si dandu-si si el roba jos.Brusc i se facu cald , dar nu prea arata el multe.Se aseza relaxat inapoi pe fotoliu , aranjandu-si camasa neagra si pipaind buzunarul drept al blugilor,fiind sigur ca mai avea pe acolo telefonul.Fusese un ticalos ca nu mai dadu semne de viata ,dar tanara ar trebui sa se fi obisnuit deja cu felul sau de a fi , atat de indiferent si orgolios cum era , dar un prieten bun si la nevoie.Zambi fermecator , trecandu-si o mana prin parul deja ciufulit , dar care ii dadea un aer de rebel.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 3:52 am

    " Ba chiar deloc . Ai telefonul ăla degeaba , serios acum " , murmură nemulţumită şi - şi dădu ochii peste cap . Îşi scoase bagheta din suportul prins pe coapsă şi o privi calmă . Era din lemn de soc cu miez din păr din coadă de Thestral , exact ca bagheta lui Dumbledore , pe care Voldemort i - o furase din mormânt . Desigur , nu era la fel de puternică , cum era aceea , aceasta nefăcând parte din cele trei talismane , dar era mândră de bagheta pe care o avea , fiindcă toţi spuneau că aceasta ar fi " geamăna " Baghetei de Soc , asemeni baghetelor lui Potter şi Voldemort . Începu să o agite lent prin aer , mici scântei roşiatice apărând pentru câteva clipe . Îşi muşcă scurt buza , deşi nu vroia nimic , cum se întâmpla de obicei şi clipi des din genele - i negre , ce îi scoteau în evidenţă ochii , făcând - o să arate inocentă , cu o tentă de mister . Deşi se spunea că ochii erau oglinda sufletului , nimeni nu reuşise să - i citească vreodată privirea , aflând astfel în ce stare e sau ce gândeşte parţial , iar asta o încânta de minune .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 4:07 am

    Isi dadu incet ochii peste cap , cand ii auzi comentariul.Daca ar stii ea ce facuse in toti acesti mai bine ca nu stia ce se intamplase.Isi scutura capul privind-o in ochii aceeia de o culoarea inumana , dar fascinanta in acelasi timp.
    -Am...am avut treaba.murmura privind in alta parte.
    Putea fi al dracu de misterios daca vroia , dar chiar nu ii pasa prefera sa tina secret ceea ce facuse in toti acei ani in care nu daduse deloc semne de viata.
    -Si oricum mi-am schimbat numaru ca pe celalat lam futut.continua pe un glas aerian privind in jurul lui.
    Mintea ii umbla aiurea , nu mai era atent la nimic si nu isi dorea altceva decat sa sara pe ea , dar se abtinea si nu arata nici un interes.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 4:26 am

    Îşi ridică leneşă privirea spre el , dar apoi şi - o îndreptă spre focul ce ardea vesel în şemineu , luminându - i chipul palid . Căldura îi atingea blând trupul micuţ , dându - i o stare de moleşeală şi în acel moment ar fi băut un ceai . Zâmbi jucăuş , iar apoi îşi sficiuii bagheta , iar pe măsuţa ce era pusă între ea şi Nathan apăru o tavă cu ceai . Îşi turnă într - o cană , mirosul infuziei de soc , tei şi rodie inundându - i simţurile . Răsuflă uşurată şi luă o gură , dulceaţa lichidului roşiatic , gâdilându - i într - un mod plăcut gura . Îşi lăsă capul pe spătarul fotoliului , gândurile ei , zburând aiurea . Strâmbă din nas când auzi ultima parte a cuvintelor lui şi închise ochii . Nu era obosită , dar starea ei era influenţată de temperatura camerei . Deşi adora vremea rece , îi plăcea de asemenea căldura oferită de focul ce acum ardea în şemineu .
    " Mă rog , fie cum zici tu " , mormăi ca pentru ea , în timp ce priviea - i goală , îi rătăcea pe tavanul cu nuanţe argintii .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 5:02 am

    Se ridica brusc si se indrepta spre semineu , rezemandu-se cu cotul de acesta si privind absent focul.Dintr-o data se simtea asa naspa ca ii venea sa se dea cu capul de pereti.Ofta prelung , privind in continuare focul jucaus si ofta din nou.Era tipic pentru el sa ofteze la fiecare doua minute si nu mai stia ce sa spuna , nu mai avea nici scuze nici cuvinte , fiind mult prea incapatanat sa recunoasca ca ii dusese dorul destul de mult , incat mai mult pentru ea se intoarse nu doar sa predea si alea alea.Isi dadu ochii peste cap intorcandu-se cu fata spre ea , fara sa mai spuna ceva.Avea norocul ca nu putea sa ii fie citita privirea deoarece acum in interiorul lui se dadea o lupta intre sentimente , tot timpul snetimentele lui erau ca si un ghiveci.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 8:07 am

    Nici nu - şi dădu seama când termină ceaiul , dar lăsă cana pe masă cu mişcări mecanice . Liniştea ce se aşternuse peste ei era apăsătoare , dându - i o stare aiurea . Trase aer în piept şi se ridică , aranjându - şi absentă hainele . Privirea lui parcă o ardea , căci nu se simţea deloc bine şi asta o făcu să înghită în sec . Îşi muşcă buza uşor , fără a - l privi la rându - i , o ameţeală cuprinzând - o lent . Trase aer în piept şi se sprijini de perete , trupul ei mulţumind recunoscător când îi simţi răceala .
    " Păi cred că merg la culcare " , spuse calmă , fără a da nicio clipă senzaţia de nesiguranţă . Se stăpânea perfect în orice caz , dar acum se mira cum de o făcea . Clipi des , ferindu - şi în continuare privirea de a lui , ochii ei fiind tulburi , şi - şi luă roba de pe mânerul fotoliului pe care stare . Îşi muşcă din nou buza , întorcându - se cu spatele la el şi dădu să meargă spre uşa de la ieşirea din Sectorul Interzis .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 8:27 am

    Ceva ii spunea sa nu o lase sa plece , dar parca ceva il oprea sa faca acest lucru.Continua sa o priveasca si cand aceasta isi muta privirea se simti ca naiba.Ofta , cu pasi mici ajungand in spatele ei si prinzand-o de mana , intorcand-o cu fata spre el.Habar nu avea de ce facuse acest lucru , dar nu vroia sa o piarda din nou.Chiar daca nu recunostea , stia ca undeva in adancul sau tine la ea destul de mult incat sa il raneasca.Ochii lui nu exprimau nimic concret doar o supa de sentimente , care il faceau mult mai confuz decat era pana acum , poate si din cauza tigarilor si alcoolului , dar chiar nu mai ii pasa in acel moment.
    ,,De ce pleci asa de devreme?"sopti pe un ton netru.Habar nu avea cum sa se poarte in jurul ei , il omora pe dinauntru in acel moment.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 9:30 am

    Nici nu reuşi să atingă clanţa uşii , căci simţi cum o prinde de mână şi o întoarce spre el , făcând - o pe ea să scape roba jos . Trupul ei se lipi automat de al acestuia , iar asta o făcu să icnească surprinsă . Îşi muşcă buza şi privirea ei îi urmări trăsăturile până ajunse la ochii lui . Înghiţii în sec , simţindu - şi inima bătându - i mult mai tare în piept .
    " Am crezut că vrei să mergi şi tu în camera ta " , murmură , fără să - l mai privească însă . Îşi trecu mâna liberă prin părul ce - i cădea pe chip , fără a se depărta de el . Nu vroia , plus că nici nu avea puterea să o facă . Trase aer în piept , privindu - i pieptul bine - făcut . Nici nu ştia ce să mai zică . Se simţea ciudat de fiecare dată când era lângă el şi chiar dacă nu - i spusese îi fusese dor de el în toţi aceşti ani în care nu mai ştiuse nimic de el .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 9:46 am

    Ii prinse barbia cu doua degete, fortand-o sa il priveasca in ochi.Il omora incetul cu incetul si nu stia ce sa ii spuna in acel moment , vroia atat de multe sa ii spuna , dar ceva il oprea si acel ceva se numea orgoliu masculin.Nu avea acel tupeu sa isi calce orgoliul incat sa ii spuna.
    ,,Prea devreme..."murmura , continaund sa o priveasca.
    Degetele lui se plimbau pe incheietura ei facandu-l sa se simta bine , desi corpurile lor erau lipite unul de altul nu ii pasa.
    ,,Stii de ce m-am intors?"o intreba pe un ton neutru.
    Vroia sa auda raspunsul ei , sa vada ce crede ea ca de ce se intoarse , il omora curiozitatea , dar nu lasa sa se vada acest lucru.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 10:01 am

    I se opri respiraţia când degetele lui îi prinseră bărbia , făcând - o astfel să - l privească . Ochii ei verzi - albăstrui , îi analizară chipul şi decise să o lase baltă . Niciodată nu reuşise să îşi dea seama de ceea de simte sau gândeşte , aşa cum nici el nu o făcea , iar asta , ei bine era frustrant , căci se simţea ciudat când spunea vreo tâmpenie şi nu ştia ce crede el .
    " Nu ştiu ... Spune - mi " , spuse şi se apropie mai mult de el , atingându - i braţul cu vârfurile degetelor . Îl privi în ochi , şi - şi muşcă buza pe interios . Se simţea ameţită din cauza căldurii şi a parfumului său , pe care - l adora din totdeauna . Oftă imperceptibil , sperând să reuşească să - şi păstreze calmul . Îi aşteptă răspunsul , sperând că va auzi că se întorsese pentru ea .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 10:17 am

    O privea in continuare in acei ochi ce ii dadeau fiori in tot corpul.Degetele lui , incepusera sa se plimbe pe obrazul ei cald.
    ,,Pentru tine m-am intors Madilline.Mi-a fost dor de tine"sopti privind-o in ochi.
    Habar nu avea la ce se gandea fata , dar nici nu incerca sa afle , ca niciodata nu ii reusise acest lucru.Tot timpul era el prea misterios si ea la fel.Ofta incet , asteptandu-i raspunsul nestiind la ce sa se astepte.Ii venea sa urle sa tipe sa o faca pe fata sa ii spuna orice , doar sa nu mai taca si sa il priveasca asa , il facea sa se simta ciudat de bine.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 10:45 am

    Înghiţi în sec , când îl auzi , rămânând fără respiraţie pentru câteva clipe bune . Se abţinu să nu roşească , şi la naiba reuşi . Îşi muşcă buza , răspunsul lui făcând - o să se simtă al dracului de bine . Îşi împleti degetele cu ale lui , cealaltă mână ducându - şi - o pe mâna lui ce se afla pe obrazul ei .
    " Şi mie mi - a fost dor de tine . Mai mult decât ai putea crede " , murmură şi - şi lăsă capul pe pieptul lui , strângându - i mâna în a ei . Îşi muşcă buza uşor , un mic zâmbet înflorindu - i pe chipul palid în timp ce cu mâna pe care şi - o pusese pe obraz , îi înconjură talia , apropiindu - se mult mai mult de trupul lui . Se lăsase liniştea în jurul lor , auzindu - se doar respiraţiile celor doi .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 11:04 am

    Aveam mainile pe spatele ei , oftand incet si sarutand-o pe frunte.Se simtea atat de bine alaturi de ea , ii venea sa sara in sus de bucurie , dar se abtinu si nu facu nimic.Mainile lui incepusera sa se plimbe pe spatele ei , zambind calm si privind inainte in gol.In minte ii tot veneau scenarii aiurea , dar lucru asta il facu sa se simta bine.Parca se vedea in viitor cu ea , la altar si hooo frana.Mintea lui mergea mult prea departe , exagerase si in minte doar doua cuvinte ii rasunau in minte ca o iubeste , mai mult ca oricand o iubea pe bune , dar nu stia cum sa isi calce orgolioul.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 11:22 am

    Se simţea euforică şi tare - şi mai dorea ... îşi dorea ce ? Îşi muşcă buza , dându - şi seama că vroia să - l sărute . Trase aer în piept , şi - şi ridică privirea spre el , analizându - l chipul şi zâmbi fermecător , atingându - i chipul cu vârfurile degetelor . Se ridică pe vârfuri şi îşi lipi uşor buzele de obrazul lui , exact în colţul gurii , apoi trase aer în piept , şi - şi presă buzele peste ale lui . Cu toate că se abţinuse să nu roşească , acum obrajii ei căpătară o culoare roşiatică frumoasă , ce o făcea să arate bine , constrastându - se perfect cu tenul ei palid . Îşi duse ambele braţe după gâtul lui , limba ei , trecând lent peste buzele acestuia , apoi şi - o strecură printre ele , explorând locul în voie .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 11:42 am

    Il luase prin surprindere.Nu se astepta la asa ceva in nici un caz.O trase mai aproape de el , raspunzandu-i la sarut fara sa mai stea pe ganduri.Isi dorise de mult sa o sarute si uite in sfarsit o facuse , defapt ea o facuse , dar nu mai conta in acel moment.
    O lipi usor cu spatele de perete , proptindu-se cu cotul de perete si avand o mana pe obrazul ei zambind in sinea lui.Isi freca incet limba de a ei , incercand sa ii arate prin acel sarut cat de mult tine la ea.O iubea la nebunie , dar nu putea recunoaste acest lucru era mult prea orgolios.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 12:06 pm

    Tresări când o lipi de perete , căci acum trupul îi era de mii de ori mai cald decât peretele care era extrem de rece . Îşi lăsă o mână pe spatele lui , strângându - i cămaşa în pumn şi îl muşcă de buză . Începu să - şi frece lent limba de a lui , ca într - un dans pasional de tango , în timp ce , cu cealaltă mână , strângându - i şuviţele de păr între degete . Tremura uşor de plăcere şi încă nu - i venea să creadă că totul era adevărat .
    " Mă bucur că eşti aici . Mi - a fost atât de dor de tine " , spuse după ce rupse sărutul , căci simţise urgenta nevoie de oxigen . Trase aer în piept mai apoi , respirând mai rapid ca de obicei şi îl privi în ochi .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 12:27 pm

    Continua sa o sarute , mana lui plimbandu-se pe abdomenul fetei , pe obraz pe unde apuca.Zambi cald , privind-o la randul sau in ochi.
    ,,Si mie mi-a fost dor de tine si ma bucur ca sunt aici"sopti sarutand-o scurt.
    Incerca sa isi calmeze respiratia , dar nu avea prea mult noroc fiind mult prea ciudat totul.Ii convenea la nebunie situatia , dar parca ceva nu se lega , incerca sa nu dea prea mare importanta , continaund sa o tina in brate si zambind.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 12:42 pm

    Îl îmbrăţişă , zâmbind dulce , şi - şi lăsă capul pe pieptul lui . Căscă uşor , iar ochii se închiseră pentru câteva clipe , apoi ea îi redeschise leneşă . Îi era puţin somn , dar parcă nu dorea să plece .
    " Vino la mine " , murmură uşor , muşcându - şi buza . Vroia să mai stea cu el , dar simţea nevoia să se întindă , căci capul îi bubuia din cauza atâtor sentimente ce năvăliseră dintr - o dată , asemeni unei ape vilolente ce se revărsa dintr - o cascadă . Îşi urcă lent degetele pe pieptul lui , chiar dacă era acoperit de cămaşă , şi - şi muşcă buza . Buzele - i mângâiară linia maxilarului , apoi coborâ uşor pe claviculă .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 12:59 pm

    ,,Ok"spuse lasandu-si capul pe spate.
    Fata asta il innebunea pur si simplu.O ciupi usor de fund , zambind inocent apoi.Trebuia sa ii faca ceva nu?Doar era el , niciodata nu putea sa stea calm sau ceva in genul.Mana lui se plimba incet ba pe spatele ei , ba pe picior , ba pe obraz nu conta cat timp o avea langa el si era in bratele lui.
    ,,Doar nu musca tigruoaico "murmura amuzat.
    Mda , se gandi el sa o muste asa de gat sa ii lase un semn asa usor doar ca sa ii arate cat de inocent este.Zambi si isi puse doua degete sub barbia ei , ridicandu-i chipul si sarutand-o pe buze , coborand apoi pe gat usor , muscand-o la fel de usor incat lasandu-i o urma rosie si privind-o inocent.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 1:13 pm

    Icni scurt când o ciupi şi se încruntă , privindu - l printre gene , asemeni unei feline . Desigur , doar era un Animag şi se transforma într - o panteră , şi mereu avea instincte de felină . Rânji uşor , şi - l zgârie pe braţ , începând să toarcă uşor , sub atingerile lui .
    " Panteră " , îl corectă frumoasa roşcată şi chicoti slab . Îl privi în ochi , când el îi ridică privirea şi îi răspunse la sărut , lăsându - şi mai apoi capul pe spate . Icni scurt , când o muşcă şi îl trase mai aproape de ea , simţindu - şi sânii lipiţi de pieptul lui . Nu aveau o poziţie tocmai decentă , iar dacă cineva venea pe acolo , n - ar fi fost tocmai bine . Îl trase capul pe spate , mârâind uşor , şi - l muşcă de buză destul de tare .

    Continut sponsorizat


    Kiss my lips and drink the poison ! Empty Re: Kiss my lips and drink the poison !

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Sept 18, 2024 6:08 pm