Story of the palace

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

rpg real

Because I'm drunk Hmrwel10
Bun venit pe Story of the palace.Este un forum rpg , dedicat seriei ,,Harry Potter" scrisa de J.K.Rowling.Fie ca abia va-ti inregistrat sau nu , speram sa va simtiti bine alaturi de noi si sa fiti activi.Vrem sa facem acest forum o comunitate mare , dar nu putem fara ajutorul vostru.Pentru orice nemultumire sau idee legata de imbunatatire este bine-venita , scrieti la sectiunea speciala daca aveti ceva de spus.In rest distractie placuta si spor la postat!

Because I'm drunk Hmrhou10 Because I'm drunk Gryffi11
0 puncte
Because I'm drunk Huffle10
0 puncte
Because I'm drunk Untitl10
0 puncte
Because I'm drunk Ravenc10
30 puncte

Because I'm drunk Hmrcbo10

Because I'm drunk Hmrsta12
Administrators
Because I'm drunk Tumblr11
Moderators
Because I'm drunk 600ful10

2 participanți

    Because I'm drunk

    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 4:14 am

    OOC:Miercuri 23:30 pm

    BIC:Totul se invartea in jurul sau si nu mai vedea atat de clar pe cat trebuia.Simtea cum ii venea rau si se rezema cu spatele de un copac , din apropierea lacului.Privi tigara ce o tinea in mana si o lasa sa cada pe iarba moale.Nu mai gandea logic si asta il deruta complet.Bause cam multe si fumase la greu , dar nu i-a pasat simtind cum totul era prea greu in acel moment.
    ,,Am omorat-o....cum am putut sa o omor?"mintea lui tipa ca disperata , incercand sa il trezeasca.Nici acum nu isi revenise din socul de acum doua zile.Nici el nu stia cum reusise , dar o omorase pur si simplu rosti vraja si o omorase.Isi dadu roba jos si camasa ce o purta pe dedesubt , ramanand in blugi.Se descalta si asa beat cum era se arunca in apa rece.Iesi la suprafata , simtind cum ingheta din cauza temperaturii mult prea scazute a apei , trezindu-l cat de cat la realitate si privi cerul , in fata lui derulandu-se acel cosmar din nou si din nou ca si cum ar fi privi un film prost la nesfarsit.
    Ofta trecandu-si mana prin par , ciufulindu-l mai rau decat era.Norocul sau ca nu avusese telefonul si cheile in buzunar , doar tigarile.Da-le dracu cui ii mai pasase de ele in acel moment?Lui in nici un caz.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 4:34 am

    Ochii îi erau injectaţi , firişoare de sânge , observându - se pe retină , în timp ce trupul i se mişca cu greutate . Era slăbită , nopţile nedormite , spunându - şi abia acum cuvântul . Săptămâni întregi nu dormise , nu se hrănise cum trebuie , pentru a termina la timp pregătirile , iar acum era asemeni unui mort viu . Strâmbă dezgustată din nas , căzând la pământ , din propria - i voiţă , trupul ei , ce acum parcă era mult mai albicios ca înainte , căzând lent pe pământul rece . Privirea - i de obicei pătrunzătoare era şi ea goală , lipsită de strălucirea veşnică . Trase aer în piept şi închise ochii epuizată . Nici nu ştia ce căuta la ora aceea acolo , în loc să fie în pat şi să încerce să se refacă , pentru zilele grele ce aveau să urmeze . Nu înţelegea nimic şi nici nu încerca să o facă . Momentan era mai bine , sau cel puţin aşa credea ea .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 5:05 am

    Iesi din apa in scurt timp , imbracandu-se si urcandu-se cu ajutorul baghetei.O lua la pas spre intrarea in castel.Avea nevoie de odihna , dar nu lasa acest lucru sa se vada.In drumul sau spre camerele profesorilor vazu pe cineva , pe jos.Se apropie cu pasi apasati dandu-si repede seama cine era.
    Isi dadu ochii peste cap usor enervat si o lua pe tanara in brate , privindu-i chipul angelic si luand-o la pas spre camere.Tacea si linistea din jurul lor parca era ca de mormant , se pare ca toti stateau cuminti in camerele lor , mai usor pentru el acest lucru.Fiind inca ametit si tarandu-si picioarele dupa el , privi inainte fara o expresie anume pe chip.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 8:23 am

    Constată cu uimire că nu era în stare nici să mai deschidă ochii la cât de obosită era , aşa că rămăsese acolo , ca şi cum ar fi păţit ceva , respirând lent . Îi era frig , având pe ea doar un maieu şi nişte pantaloni de trening destul de subţiri . Simţi două braţe cuprinzându - i trupul şi ridicând - o de jos , iar căldura acel bărbat , căci se cunoştea că asta era o învălui . Se chinui câteva clipe să deschidă ochii , apoi îl privi pe Nathan printre gene şi deşi abia mai stătea pe picioare îşi simţi inima bătând mai tare . Era ceva în neregulă cu privirea şi starea lui . Se încruntă îngrijorată şi pentru câteva momente sentimentele ce i se învălmăşau în creier apărură pe chipul ei . Mări ochii , şi imediat aceeaşi mască nepăsătoare îşi relua locul , iar ea blestemă în gând , clătinând din cap .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 8:31 am

    ,,De ce dracu nu ai grija de tine?"murmura privind inainte.Nu trebuia sa o priveasca ca sa isi dea seama ca fata se uita la el.Simtea cand era privit si ii convenea acest lucru , desi era cam ametit si mintea ii era in ceata din cauza ca fumase mult prea mult , se mirase ca nu luase o supradoza sau ceva de genul.
    ,,Trebe sa ai grija ma multa de tine , mergem la mine mananci si dupa te odihnesti si nici sa nu te aud ca comentezi"continua pe acelasi ton fermecator , dar autoritar.
    Nu avea de gand oricum sa ii asculte fetei reprosurile , ca chiar daca era ametit si vai si amar de el , nu arata lucru asta mai deloc stiind mult prea bine sa joace teatru.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 9:42 am

    Buzele se strânseră într - o singură linie , ceea ce nu prevestea nimic bun . Trase aer în piept .
    " Nu vreau să mănânc , clar ? Pot să - mi port şi singură de grijă , am făcut - o timp de câţiva ani " , spuse pe un ton rece , amintindu - i de perioada în care nimeni nu ştiuse nimic de el . Cu toată stare ei , reuşi să se dea jos din braţele lui . Se clătină pe picioare şi îl privi . Ochii ei nu exprimau nimic altceva decât dezamăgire şi nervi . Clipi de câteva ori , apoi îi întoarse spatele , mergând spre bucătărie . Nu vroia să mănânce şi doar să bea un ceai , apoi să - şi continue treburile . Era de servici în acea noapte şi trebuia să umble pe holurile castelului toată noaptea . Îşi muşcă buza , privind încrutată pământul .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 9:51 am

    Il enervase destul de tare si il ranise in acelasi timp ce ii spusese.O prinse de mana si o trase brutal spre el , ochii lui exprimand doar nervi , ura fata de propria persoana.
    ,,M-am intors pentru tine.Doar pentru tine m-am intors.Si mda poate ca nu a stiut nimeni de mine timp de cativa ani buni , dar am plecat spre binele vostru , dar asta nimeni nu vede.Tot timpul am avut grija de tine , stiu ce ai facut cand ai fost ranita , cand sufereai.Eram in umbra aveam grija de tine chiar daca nu eram acolo ca sa fiu sigur ca din cauza mea nu patesti ceva."spuse enervat si rece.
    Spunea adevatul , tot timpul fusese in umbra privind-o si avand grija de ea de la distanta.Nu suporta gandul ca ea sa il urasca , desi o merita din plin.
    ,,Stii bine ca tot timpul mi-a pasat de tine si imi pasa in continuare chiar daca sunt prea orgolios sa isi spun acest lucru o spun acum ma doare in cot cine ce zice si daca ma urasti.O merit , merit sa ma urasti ca nu te-am sunat si nu ai mai auzit de mine ,si respect lucru asta"continua nervos.
    Ii dadu drumul la mana si cu pasi mari se indrepta spre castel.Isi scoase pachetul de tigari incepand sa fumeze ca nebunul , tigara dupa tigara simtind cum tot corpul ii amortise.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 10:12 am

    Scânci când mâna lui o întoarse spre el şi îl privi pe sub gene , trupul tremurându - i şi de teamă şi de frig . Nu îl mai văzuse niciodată aşa , cel puţin nu când ea era lângă el . Strânse din ochii , căci o durea mâna unde el o ţinea şi îl ascultă , simţind fiecare cuvânt ca pe un pumnal ce îi străbătea trupul . Mări ochii imediat cum el spusese că respectă faptul că - l urăşte . Se clătină pe picioare când îi dădu drumul , căci fusese prea brusc şi deschise gura pentru a - l opri , dar tot ce reuşi să facă , fu să - i şoptească numele .
    " Nu te urăsc prostule . Şi nu mi - ai făcut un bine când ai plecat " , şopti , privind cu ochii plini de lacrimi cum se depărtă de ea , apoi dispăru de tot . Începu să meargă încet spre camera ei , şi când ajunse intră înăuntru , închizând uşa cu cheia . Avu grijă să facă în aşa fel încât să nu se deschidă cu Alohomora , apoi se aşeză în pat , privind în gol , peretele din faţa ei . Focul ardea în şemineu , luminând slab camera . Trase pătura pe ea , căci îi era frig şi închise ochii , simţind câteva lacrimi , alunecându - i pe obraji .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 10:21 am

    Se simtea ca dracu si ii venea sa se omoare.Arunca tigara si incepu sa dea cu pumnul in copacul din fata lui.De ce fusese un prost cand plecase?De ce nu ramasese langa ea?Trebuia el sa faca orice prostie posibila pentru a distruge pe cineva care tine la el?Nici macar nu stia ce simte fata pentru el , dar el se ura in acel moment.Sangele inepu sa i se prelinga pe brat , dar nu ii pasa.Nu il baga in seama.Simtea cum ii venea sa planga de nervi.El sa planga?Nu mai facuse niciodata acest lucru , dar parca ceva din el se rupse in momentul in care ii spusese toate acele lucruri fetei si nici macar nu ramase sa auda daca il ura , desi era o probabilitate ca fata sa il urasca.Isi scoase telefonul , cu mana tremurand care era plina de sange si ii trimise fetei un mesaj ,,Imi pare rau....pe bune imi pare rau ca te-am ranit si ca nu am mai dat nici un semn.A fost spre binele tau...iti jur nu am vrut sa te ranesc niciodata"
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 10:56 am

    Îşi şterse mecanic lacrimile , deşi altele îi alunecau pe chipul palid . Renunţă la un momentdat şi reuşi să adoarmă , căzând într - un somn fără vise . Auzi telefonul când sună , dar crezu că totul e imaginaţia ei , aşa că nu luă în seamă . Respira încet , pieptul mişcându - i - se într - un ritm lent . Se trezi când auzi scâncetul lui Hell . Tresări şi se ridică , privind câteva clipe pe fereastră . În zare se putea observa cu uşurinţă ivirea zorilor şi roşcata oftă scurt , simţindu - şi capul bubuind . Se ridică şi merse la micuţa ei panteră . Mda , numai mică nu era , dar mă rog .
    " Ce - ai băiete ? " întrebă îngrijorată şi îl mângâie uşor pe Hell pe creştet , oftând uşor . Se ridică şi îşi luă telefonul , observând mesajul de la Nathan . Se încruntă , inima începând să - i bată mult mai repede şi înjură scurt după ce citi . În schimb nu făcu nimic . Nu dorise să o rănească , dar în în seara precedentă exact asta făcuse . Îi întorsese spatele , fără ca măcar să o asculte , iar apoi tot ce putu face fusese doar să dea un mesaj . Clătină din cap şi oftă . Îi venea să plângă dar se abţinu . Nu va mai fi slabă , căci exact aşa era când era vorba de el . Se îmbrăcă rapid şi după ce - şi luă roba pe ea , ieşi din cameră , Hell urmând - o . Coborâ scările , zâmbindu - i unei eleve ce făcea parte din casa ei .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 11:11 am

    Vazu zorii zilei si se tara pe holurile lungi si pline de elevi.Nici macar nu se uita pe unde merge , desi saluta elevii ce il salutasera.Arata ca un mort viu , lasand mici picaturi de sange in urma lui.Rana nu i se oprise si nu facea nimic in schimb.Ofta incet si o vazu pe tanara.
    Simti cum il iau toti fiori si se apropie de ea privind-o.Avea grija ca mana sa nu se vada foarte tare rana si se opri in fata sa.
    ,,Stiu ca sunt un idiot si imi pare rau ca ti-am intors spatele asa aseara , dar pur si simplu pe langa ca am si baut m-ai enervat ca nu ai grija de tine."
    Se simtea aiurea , dar atunci ii veni ceva in cap.Trebuia sa ii spuna tot adevarul.Aseara spusese doar o parte , omise partile cand nu ii spusese ca o iubeste , de ce nu o facuse?Ca era un mare idiot in acel moment.
    ,,Te rog , spune-mi ceva Madillin , orice urla tipa la mine doar vreau sa aud ce crezi ce gandesti.Ma omori cand nu vorbesti cu mine."continua privind-o in ochi.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 11:39 am

    Zâmbetul îi pieri rapid . Chipul i se întunecă , permiţându - le cearcănelor de sub ochi să fie şi mai proeminente . Arăta rău , şi chiar dacă reuşise să doarmă nu era de ajuns . Trase aer în piept , aranjându - şi roba . Ţipă la un boboc de la viperini , cănd acesta lovise o fată de la Astropufi .
    " Decayed , 10 puncte scăzute Viperinilor ! "
    Clătină din cap şi se opri împietrită când îl văzu pe Nathan . Vru să treacă mai departe , dar constată cu stupoare că nu putea . Înjură printre dinţi . Pufni scurt când îl auzi . Băuse , mda . Bună scuză . Ochii îi căzură asupra mâinii lui şi icni şocată , deşi totul fusese inobservabil .
    " De ce aş ţipa ? Nu rezolv nimic cu asta , pentru că ei bine , sunt obişnuită " , spuse şi clătină din cap .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 11:46 am

    Uita complet de rana si stranse mana in pumn , abtinandu-se sa nu tipe el.
    ,,Spune-mi orice te rog , ca ma urasti ca nu vrei sa ma vezi orice doar vorbeste cu mine.Stii bine ca nu ma enervez din orice si am fost un idiot aseara , dar am vorbit serios.M-am intors pentru tine.M-am intors ca mi-a fost dor de tine , chiar daca te vedeam nu eram langa tine si asta ma omora pur si simplu.Te...."dar nu putu continua.
    Pur si simplu nu putea sa ii spuna ca o iubeste , nu avea acel tupeu necesar sa spuna asa ceva.Vroia sa ii spuna fata orice , nu conta si daca urla , plesnea nu conta ca doar era masochist , dar vroia sa afle ceva de la ea un cuvant ceva orice.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 12:18 pm

    " Aşa vei face mereu ? Serios Nathan , aseară nici măcar nu ţi - a păsat . După ce ai spus ce - ai avut de spus , mi - am întors spatele de parcă aş fi fost una oarecare de care te - ai săturat " , spuse evitând cuvântul " tărfă " , deşi ăla era cel mai potrivit pentru situaţia asta . Trase aer în piept , observând că holul era acum pustiu şi se cutremură . Se simţea ciudat şi ar fi vrut să meargă lângă el şi să - l îmbrăţişeze , să - l sărute , dar nu putea . Ceva o oprea şi poate era mai bine , deşi nu era fericită mai deloc . Nici nu - şi dădea seama când începuse să ţină la el atât de mult , dar dacă se gândea mai bine nu regreta , chiar deloc . Îl privi .
    " Vino ! Mâna ta are nevoie de îngrijiri " , spuse , tonul ei devenind blând , citindu - se extrem de uşor îngrijorarea pe chipul ei . Pentru prima dată lăsase garda jos , fără a - i mai păsa . Şi avea de gând chiar ea să - i îngrijească rana .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 12:33 pm

    Lasa sa se vada ca il ranise cuvintele ei.Dar avea dreptate , chiar asta facuse , dar ii pasa ii pasa extrem de mult de ea.
    ,,Imi pasa de tine , imi pasa mai mult decat pot exprima in cuvinte .Si am fost un idiot aseara stiu ca vine ca o scuza , dar reactionez destul de urat dupa ce beau...pentru ca s-au intamplat o gramada de chestii inainte sa plec si chiar am vrut sa ma intorc deseori sa iti spun tot , dar te puneam in pericol.Nici acum nu e sigur sa fiu aici , dar nu mai am de gand sa fug ."spuse privind-o.
    Nu ii pasa chiar deloc de acea rana , il durea in cot de ea.O lua de mana , cu mana santatoasa si ii arata pentru prima data adevarata sa latura.Aceea ca o iubea si nu regreta acest lucru.O saruta pe obraz.Nu indraznea sa o sarute pe buze in acel moment.
    ,,Te iubesc Madillin , de aceea am si plecat ca te iubesc si sa nu te pun in pericol daca erai alaturi de mine"spuse.
    O spuse , in sfarsit dupa atatia ani ii spusese ca o iubeste si acest lucru il usura intr-un fel sau altul , dar nu stia cum va reactiona fata.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 12:55 pm

    Se apropie de el , ascultându - l . Când o luă de mână , aceasta îl trase mai aproape de ea , din instinct , strândângu - i degetele cu ale ei . Îşi muşcă buza când o sărută pe obraz şi făcu ochii mari , inima luându - i - o la goană . La dracu , nu - i păsa de nimeni , atâta vreme cât el era acolo .
    " Nu - mi păsa de ce putea întâmpla . Tot ce vroiam era să fi aici " , oftă roşcata , şi - şi lăsă privirea în jos . Da , şi ea îl iubea , nu ştia cum şi de ce , dar asta simţea , deşi nu crezuse vreodată că se va întâmpla asta . Îl îmbrăţişă , având grijă să nu - l lovească la rană , iar capul şi - l lăsă pe umărul acestuia . Aproape îi atingea gâtul cu buzele , dar nu - i păsa .
    " Te iubesc ! Nu ştiu cum şi când s - a întâmplat , dar asta simt şi nu - mi pasă de ce se poate întâmpla ! " exclamă hotărâtă şi ridică privirea , uitându - se în ochii lui .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 1:05 pm

    O asculta , punandu-si mana pe talia ei , avand grija sa nu o faca de sange si zambi.
    ,,Promit ca totul va fi bine.Tu vei fi bine si nu vei pati nimic noi voi permite ca cineva sa te raneasca."murmura.
    O mangaie incet pe spate privind in gol pentru cateva clipe.Zambi cald si strangand-o in brate.Nu mai vroia sa ii dea drumul deloc , o iubea prea mult.
    ,,Daca iti spuneam acum trei ani cand am plecat ca te iubesc nu ma lasa-i sa plec....mi-a fost greu iubtio , dar acum sunt aici si o sa fac pe cat posibil ca nimic din trecut sa nu ne mai stea in cale"ii sopti.
    Ii ridica privirea si o saruta scurta , muscand-o usor de buza.Da , trebuia sa mearga sa isi bandajeze rana , ca nu era bine sa stea asa ca se infecta.
    ,,Haide sa mergem"sopti si o lua de mana zambind cald.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 1:27 pm

    Se lipi de el , punându - şi mâna pe ceafa lui şi îl privi în ochi .
    " Nici nu - mi faci griji că voi păţi ceva " , spuse şi zâmbi , mângâindu - l uşor pe obraz . Îşi opri degetele pe buzele lui câteva clipe , trasându - le conturul şi le privi cu dorinţă , apoi îşi muşcă buza . Îl ascultă şi aprobă scurt . Dacă îi spunea că o iubeşte nu îl lăsa să plece şi poate totul s - ar fi schimbat . Dar după ce el a plecat faptul că nu a ştiut nimic de el şi crezând că lui nu - i mai pasă , a făcut - o să ajungă unde era acum . Închise ochii , simţindu - i buzele peste ale ei şi zâmbi . Îi strânse mâna cu a ei uşor , mergând încet spre aripa spitalului . " Când mai ai nervi , încearcă să nu te mai răneşti singur " , spuse nemulţumită , privindu - i mâna îngrijorată . Oftă scurt .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 1:34 pm

    ,,Sunt un masochist de cand ma stiu si decat sa urlu din nou si sa ma descarc pe cine nu trebe si sa ma simt din nou ca un idiot , mai bine dau in ce apuc si ma ranesc " spuse privind-o inocent.
    Ce ii mai placea sa o tachineze , dar vorbea serios nu glumise cu chestia aceea.Nu avea de gand sa mai urle vreodata la ea sau sa o raneasca prin vorbe ca ii venea sa se omoare pentru ca facea prostii mai mari ca el.
    ,,Ai program azi?"intreba curios privind-o.
    Avea chef sa isi petreaca toata ziua cu ea , doar ei doi si nimeni altcineva pe acolo.Ajunsera in scurt timp la aripa spitalului si intrara , fiind doar ei doi.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 2:29 pm

    " Dacă vrei s - o iei , spune - mi mie că nu mă deranjază să te alerg puţin " , spuse pe un ton seducător , zâmbind inocent . Se lipi uşor de el , strecurându - şi braţul în jurul mijlocului acestuia şi clătină scurt din cap . " Sunt liberă şi azi şi mâine " , spuse mulţumită şi un zâmbet uşurat îi înflori pe chipul palid . Să facă lecţii cu cei din anul II , era cel mai dificil lucru , căci le era frică şi toate chestiile astea . Iar faptul că trebuia să explice pentru fiecare în parte era şi mai obositor , şi de aceea două zile libere una după alte era , ceva minunat . Raiul pe pământ , ar fi spus unii profesori .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 2:36 pm

    ,,Nu nu nu vreau sa mor atat de tanar"spuse pe un ton dramatic.
    O privi cum se lipea de el facandu-l sa o priveasca intr-un mod pervers.O dezbraca din priviri asta era clar , dar nu arata acest lucru chiar deloc , incercand sa se abtina pe cat posibil.
    ,,Bun , ziua asta esti rapita si fara comentarii domnisoara"spuse pe un ton autoritar , sarutand-o scurt pe buzele-i dulci.
    Pfff ce ar face cu ea daca ar fi dupa capul lui.Mintea lui perversa actionand destul de repede.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 2:45 pm

    Rânji pervers , urcându - şi lent mâna pe spatele lui şi chicoti .
    " Mă răpeşti . Uuh , băiat rău ce eşti . Şi ce - mi faci ? " întrebă , ridicând rapid din sprâncene , apoi începu să râdă . Evident glumea , dar ştia că îl provoacă al naibii de mult şi logic că - i plăcea asta . Îi prinse cu degetele ceafa uşor , masându - i - o lent şi apoi îi trase capul spre al ei , sărutându - l mai apăsat , limba ei lingându - i buzele la început , apoi strecurându - se printre ele . Îi exploră locul şi după ce - i găsi limba , începu să se joace cu ea , învârtind - o şi frecând - o de a ei lent .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Vin Sept 30, 2011 2:54 pm

    Nici nu mai apuca sa ii raspunda , dar ii va raspunde la intrebare asta era clar.Zambi in sinea lui , incepand sa se joace cu limba ei si rupse la un moment dat sarutul simtind nevoia de aer.
    ,,Pentru inceput sa stiu ca nu te fac cu sange , asa ca trebuie rana bandajata"ii spuse zambind si vrand sa ii mangaie piciorul , dar se abtinu pe moment.
    ,,Ti-as face multe iubito , multe " ii sopti la ureche , muscand-o de lob.
    Zambii al naibii de pervers avand mana pe abdomenul ei si vrand sa mearga spre sani.
    Evans Madlline .
    Evans Madlline .
    Head master
    Head master


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 26/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Evans Madlline . Vin Sept 30, 2011 3:02 pm

    Trase aer în piept , respirând rapid şi se aşeză pe o masă , legănându - şi lent piciorul pe sub robă . Îşi trecu degetele prin păr , zâmbind pervers când el îi spuse că i - ar face multe . Gemu scurt din cauza muşcăturii şi se lipi de el , frecându - şi lent bazinul de al lui . Îi simţea mâna urcând pe abdomenul ei şi mici fiori de plăcere îi străbătu corpul , făcând - o să icnească imperceptibil şi scurt . Îl sărută din nou , prinzându - i buza cu dinţii şi trase destul de tare de aceasta , rânjind mulţumită . Deşi regreta că trebuia să se depărteze puţin , îl împinse şi se dădu jos de pe masă , mergând spre un dulap afla în cealată parte a uriaşei încăperi plină cu paturi . Da , la ce avea ea în mintea paturile erau puse rău acolo , căci îi dădeau idei , nu tocmai creştine şi periculoase , având în vedere că cineva ar putea veni acolo . Îşi scutură capul şi scoase nişte dezinfectant şi pansamente .
    Nathan William Devon
    Nathan William Devon
    Profesor
    Profesor


    Mesaje : 85
    Data de inscriere : 27/09/2011
    Reputatie : 0

    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Nathan William Devon Sam Oct 01, 2011 3:50 am

    ,,A trebuit tu sa strici toata distractia "mormai nemultumit , cand fata il impinse si se dadu jos de pe masa.
    De ce nu putea sa o lase dracului de rana si sa isi vada de altceva?Nu ii pasa chiar deloc , doar ca nu cumva sa o faca de sange atat conta pentru el.Se rezema de masa , privind-o atent cum se misca si ideile nu incetau sa apara nici macar o secunda.Daca era dupa el , paturile acelea erau numa bine puse acolo ca sa ii faca lui in ciuda.Nu se putea abtine sa nu zambeasca pervers , nici macar pentru o secunda.

    Continut sponsorizat


    Because I'm drunk Empty Re: Because I'm drunk

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Sept 18, 2024 6:04 pm